FighterCraft

To forum jest przeznaczone dla serwera w Minecrafcie


#1 2013-07-02 10:56:09

PanCiasteczko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 6
Punktów :   

Podanie na Moda-PanCiasteczko

1.Imię:Dawid
2.Nick grze:PanCiasteczko
3.Wiek:13,5 lat
4.Doświadczenie(Znajomość komend , opinia na serwerze , ile razy byłeś/aś w teamie .): Servera nie ma :0,Komendy znam dobrze.. WorldEdit, WorldGuard, Essentials, Factions znam na wylot   Inne pluginy na przykład Citizens też ogarniam Z resztą Hercu mnie już wstępnie sprawdzał na moim serverze..
5.Na ile oceniasz swą znajomość komend (SKALA 1/10): 8/10 Tak lekko licząc
6.Ile czasu spędzasz na serwerze?: Servera nie ma... Ale jeśli się pojawi to będę na nim długo przesiadywał.. Lubię servery Surv+Frakcje.. Kiedy postawi się przed sobą zadanie aby to naexpić na 30 poziom czy zdobyć 10 Diaxów wciągają one na długie godziny
7.Od kiedy grasz na serwerze?:Servera Nie Ma
8.W jaki sposób chcesz wspomóc serwer?: Chcę zacząć budować mapę, jeżeli będzie trzeba to dopłacę do servera... Będę ogarniać czat,łapać cheaterów (w wakacje jest ich zatrzęsienie... wszystkim się nudzi to lecą pobierać cheaty... wiem coś o tym),dobuduję co nieco jak będzie można (też ładnie buduję..).
9.Coś o sobie:Jestem Dawid.. Uwielbiam Minecraft,Lol'a,Lom'a,kolor fioletowy,koty ()... Jestem ogarnięty i potrafię rozwiązać częste problemy graczy.. Lubię Informatykę oraz cały silnik Bukkit (posiadam własną paczkę pluginów wraz z rangami). Interesuję się nowymi technologiami oraz grafiką komputerową (Adobe After Effects,uczę się :3).
10.Dlaczego właśnie Ciebie mielibyśmy wybrać?:Nie znoszę takich pytań... Dlatego ponieważ w razie czego można pisać do mnie z jakimś problemem a ja w bardzo szybkim czasie bym go rozwiązał.. Znam wszystkie możliwe "taktyki" sprawdzenia gracza pod kątem niedozwolonych modyfikacji.. (screeny Esc,itp) Pomagał bym osobom które tego potrzebują... Nie siedział bym i patrzył jak jakiś "ktoś" cheatuje podczas wojny gidii.. W razie jakiejś większej bitwy pilnował bym aby wszystko przebiegało zgodnie z regulaminem


Dziękuję za wszystkie opinie z góry pozdrawiam PanCiasteczko!

Uwaga! Uwaga! Polecam osobom które już przeczytały moje podanie niech przeczytają je jeszcze raz! Dziękuję z góry! (dopisałem co nieco )

Ostatnio edytowany przez PanCiasteczko (2013-07-05 09:22:49)

Offline

 

#2 2013-07-02 11:04:32

Herculesiak

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

Na Tak ale jeszcze pomyślę

Offline

 

#3 2013-07-02 18:00:48

Active

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

nie mam zdania ... Jakoś mi nie pasujesz nie wiem czemu sorra ale jestem narazie bez zdania

@EDIT hercu  Bez zdania = Neutral

Offline

 

#4 2013-07-03 18:04:19

greatwojtek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

ja jestem na tak

PS. Dopisz do komend jeszcze worldguarda

Offline

 

#5 2013-07-05 09:23:12

PanCiasteczko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

WorldGuard był już XD Ale dobra już nie spamie XD

Ostatnio edytowany przez PanCiasteczko (2013-07-05 09:23:33)

Offline

 

#6 2013-07-05 10:07:41

Active

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

Active napisał:

nie mam zdania ... Jakoś mi nie pasujesz nie wiem czemu sorra ale jestem narazie bez zdania

@EDIT hercu  Bez zdania = Neutral

@EDIT Active jeszcze raz mi tak napiszesz to zdejme cie na orliku ;D

@EDIT Hercu HAHAHAHAHHAHA XD TO NIE BYŁ EDIT XDD

Offline

 

#7 2013-07-22 10:51:47

 XdDomi

Nowy użytkownik

Call me!
Skąd: Tajne miejsce :o
Zarejestrowany: 2013-07-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na Moda-PanCiasteczko

TAK


   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoplay.pun.pl www.tibia-rl.pun.pl www.xxhogwartxx.pun.pl www.zielonewzgorza.pun.pl www.metal-damage.pun.pl